BURVAD’ DAN ZİYARET

By
Updated: Eylül 30, 2016

Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği Başkanı Tanju Güçlü ve yönetimini ağırlayan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, geri planda kalan salon sporlarının yerel yöneticilerin vereceği desteklerle gençler için iyi bir yatırım ve heyecan fırtınası olabileceğini söyledi.

 

Mayıs ayında yapılan genel kurulda Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği Başkanlığı görevine seçilen Tanju Güçlü, Başkanlık görevini devralmasının ardından kendisini telefonla arayarak ve çiçek göndererek kutlayan İnegöl Belediye Başkanı ve aynı zamanda Belediyespor Başkanı olan Alinur Aktaş’ı ziyaret ederek ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Yönetim kurulu üyeleri Güner Karakaya, Kurtuluş Turhan ve Serkan Sezer’in de katıldığı ziyarette İnegöl Belediyespor yöneticileri de hazır bulundu.

 

YANINDA OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği Başkanı Tanju Güçlü, “Türk ve Bursa voleyboluna hizmet eden Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliği için kendisine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz gün bizi aradı, çiçeğimizi gönderdi. Bizi onure etti. Böyle bir yöneticinin yanında olmaktan onur duyuyoruz. Kendisinin voleybolun başında olması, Efeler Liginde bir voleybol takımı yönetmesi, Bursa voleyboluna katkı sağlamasından dolayı da başkanımıza tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İNEGÖL BELEDİYESPOR’DA AVRUPA’YA GİDECEK POTANSİYEL VAR

İnegöl Belediyespor voleybol takımı hakkında da konuşan Tanju Güçlü, şöyle devam etti: “İnegöl Belediyespor’un bu yıl Avrupa Kupalarını hedeflediğini biliyoruz. Avrupa kupalarına gidecek bir takım olduğunu da düşünüyoruz. Bu sebeple şimdiden hem İnegöl Belediyesine hem de İnegöl Belediyespor yöneticilerine başarılar diliyoruz. Voleybol adına yapılmak istenenlerle ilgili emrinde olduğumuzu da belirtmek istiyorum.”

 

KUPA HEYECAN FIRTINASI OLUŞTURACAK

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği Başkanı ve yöneticilerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İnegöl Belediyespor tarafından düzenlenen Mobilya Kupasının başlangıç gününe denk gelen ziyarette kupaya ilişkin konuşan Aktaş, “Bildiğiniz gibi bugün İnegöl Belediyespor Mobilya Kupamız başlıyor. İnegöl Belediyespor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Ziraat Bankası’nın katılımlarıyla düzenleniyor. 3 gün devam edecek. İnşallah bir heyecan fırtınası oluşturacak ve aynı zamanda lig takımlarını burada ilçemize izletme imkanı bulacağız. Ekim ayının 3’üncü haftasında başlayacak olan lig öncesi de güzel bir hazırlık süreci geçirmiş olacağız” dedi.

 

SALON SPORLARININ DAHA ÖN PLANDA OLMASI LAZIM

Genel kurul sonrası Tanju Güçlü ve yönetimini telefonla arayarak tebriklerini ilettiğini anımsatan Aktaş, “Hocalarımız sağ olsunlar ziyarete geldiler. Biz daha önce kendilerini ziyaret edememiştik ama tebriklerimizi iletmiştik. Bugün de iadeyi ziyaret kabulünden ziyaretimize geldiler. Genel anlamda Bursa voleybolu ve ilçemizdeki voleybolla alakalı gelişmeler ve salon sporlarıyla alakalı istişareler yaptık. Futbolun çok geliştiği, çok konuşulduğu ve üzerine çok yatırımlar yapıldığı ortamlarda salon sporlarının, özellikle voleybol ve basketbolun biraz daha geri planda kalıyor olması bizi üzüyor. Daha ön planda olması lazım. Ama inanıyor ve ümit ediyorum ki yerel yöneticilerimizin vereceği desteklerle geleceğimiz olan gençlerimiz için iyi bir yatırım ve heyecan fırtınası olacak. Dolayısıyla farklı il ve ilçelerimizde, özellikle nüfusu belli bir potansiyelin üzerinde olanlarda bu manada oluşturulacak çalışmaların ben şehre ciddi bir değer katacağını ve aynı zamanda iyi bir tanıtım aracı olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

 

İnegöl Belediyespor’la alakalı hedefleri olduğuna da vurgu yapan Aktaş, “Bizim hedeflerimiz var. İnşallah onları basamakları sağlıklı bir şekilde çıkarak, üzerine ufak ufak koyarak gidiyoruz. Takdir edersiniz ki belirli bütçeler dahilinde bu işler yapılıyor. Dolayısıyla da acele etmeden ama günü de değerlendirerek hareket etmeye çalışıyoruz. Hem değerli hocalarımızdan hem de Bursa’daki bu konudaki kanaat önderlerinden tecrübelerinden istifade etmekte bizim en büyük hedefimiz ve önceliğimiz. İnşallah kazanan İnegöl ve Bursa olur, gençlerimiz olur. Her şeyden önemlisi sporun dostluk, barış ve birleştirici gücünden istifade ederek salonlarda buluşuruz inşallah. Ben hocamıza ve ekibine tekrar hoş geldiniz diyorum” ifadelerinde bulundu.

 

Ziyaret sonrası Başkan Aktaş Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği yöneticilerine hediye takdiminde bulundu. Dernek yöneticileri de Aktaş’a hediyelerini sundu.bld_7458-2


bld_7490

????????????????????????????????????

img-20160929-wa0016
bld_7469-2k

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir