ALİNUR AKTAŞ’ A TEŞEKKÜR

By
Updated: Eylül 29, 2016

Başkanımız sn Tanju GÜÇLÜ  yönetim kurulu üyelerimiz sn Güner KARAKAYA, sn Kurtuluş TURHAN ve sn Serkan SEZER İnegöl Belediye ve Belediye Spor Kulübü Başkanı Sn Alinur AKTAŞ Beye teşekkür ziyaretinde bulundular. İnegöl Belediye Binasında Başkanlık katında geçen görüşmede Başkanımız sn Tanju GÜÇLÜ.

Türk ve Bursa Voleyboluna yaptıkları değerli çalışmalar için başarılar dileyerek. Sn Alinur AKTAŞ Beye Plaket sundu.

Başkan AKTAŞ ;

Nazik ziyaretiniz için size ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. diyerek sözlerine başladı Bursa Voleybolu ve inegöl voleybolu bir markadır. Temel amacımız gençleri sporla buluşturmak ve şehrimizin taninirligini artırmanın yanında , spora ve sporcuya hizmet sunmaktır. Bizim gayemiz zoru kolay yapmaktır. Temel amacımız hareket eden , sosyal ,özgüveni olan yenilikçi bir gencliktir .Ben ve arkadaşlarımın amacı ve gayesi budur. dedi.

Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği çatısında yapılacak olan ilk seminerde ev sahipliği yapacaklarininda müjdesini veren Aktaş Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize bir kez daha başarılar diliyerek. Tüm preje ortaklıklarına hazır ve   desteklerinin artarak devam edeceğini söyleyerek. Sözlerini noktaladi.  Bizde inegöl Belediye ve Belediye Spor Başkanı Sn Alinur AKTAŞ a teşekkür eder başarılar dileriz.

Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği

www.burvad.org

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir